East Texas' TABC Boys All-Region Performers

CLASS 6A

Region II
  • Jason Bush, Sr., F, Longview

CLASS 5A

Region II
  • Keaston Davis, Jr., G, Sulphur Springs
  • Dorian Glinton, Jr., G, Mount Pleasant
  • Victor Iwuakor, Jr., F, Sulphur Springs
Region III
  • Jackson Mahomes, Sr., F, Whitehouse
  • Javier Neal, Sr., G, Whitehouse

CLASS 4A

Region II
  • Tyler Caron, Soph., F, Spring Hill
  • Reggie Daniels II, Sr., P, Center
  • JaTerious Evans, Sr., G, Center
  • Obadiah Jones, Jr., G/F, Tatum
  • Kaleb Parks, Sr., F, Center
  • Seth Thomas, Jr., G, Kilgore
  • Kenneth Woods, Sr., F, Brownsboro
Region III
  • Miles Koehler, Sr., G, Athens

CLASS 3A

Region II
  • Brandon Aguilar, Sr., G, Mount Vernon
  • Tyler Cooper, Sr., G, Mount Vernon
  • Stephen Darden, Jr., G, Beckville
  • Trey Erwin, Sr., F, Edgewood
  • Jared Jackson, Sr., Troup
  • Sean Joyce, Jr., Edgewood
  • Dee Mitchell, Jefferson
  • Kason Pletcher, Jr., F, Mount Vernon
  • Will Shawn, Sr., G, Sabine
  • Zachary Shipp, Sr., G/F, Mount Pleasant Chapel Hill
  • Shane Thomas, Troup
Region III
  • Riley Dewitz, Sr., G, Pollok Central
  • Allen Horace, Soph., F, Crockett
  • Jacob Street, Sr., G, Nacogdoches Central Heights
  • Jaren Turner, Jr., G, Palestine Westwood

CLASS 2A

Region II
  • Garrett Celsur, Soph., G, Martin’s Mill
  • Cason Daniels, Sr., G, Gary
  • Michael Hawes, Jr, G, Martin’s Mill
  • Joshua Shipman, Soph., G/F, Big Sandy
  • Gerald Turner, Jr., G, Carlisle
  • Caleb Wyatt, Jr., G, Sulphur Springs North Hopkins
Region III
  • Luke Alvis, Jr., F, Woden
  • Bryson Barrett, Jr., G, Neches
  • Jordan Boykins, Soph., G, Shelbyville
  • Gannen Braddock, Sr., G, Timpson
  • Mason Brittain, Soph., G, Broaddus
  • Jakevian Buckley, Soph., G, Shelbyville
  • Austin Davis, Sr., F, Cushing
  • Cole Ferguson, Jr., F, Shelbyville
  • Trai Gardner, Sr., G, Tenaha
  • MaRozznay House, Sr., G, Lufkin Pineywoods
  • Isaac Jackson, Soph., F, LaPoynor
  • Ethan Jacobs, Sr., G, Woden
  • Hayden Jenkins, Soph., G, Tenaha
  • BJ Lamb, Fr., G, Grapeland
  • Cedrick Thomas, Sr., G, San Augustine
  • Michael Williams, Sr., F, Lufkin Pineywoods

CLASS A

Region III
  • Lyle Bench, Sr., G, Saltillo
  • Trevor Moore, Sr., F, Saltillo
  • Bradley Potts, Sr., G, Yantis
Region IV
  • Lanberto Aguillon, Sr., G, Wells
  • Christian Brantly, Sr., F, Laneville
  • Keyundre Davis, Soph., F, Oakwood
  • Jaylon Grant, Sr., G, Laneville
  • Taylor Hunt, Sr., G, Slocum