CLASS 6A

Region II

  • Rockwall-Heath 10, Lufkin 1
  • Rockwall-Heath 22, Lufkin 8 (Rockwall-Heath advances, 2-1)

CLASS 5A

Region II

  • Hallsville 4, Lucas Lovejoy 1 (Hallsville advances, 2-0)
  • Marshall 6, Highland Park 3
  • Highland Park 3, Marshall 1 (Highland Park advances, 2-1)
  • Sulphur Springs 5, North Forney 4 (Sulphur Springs advances, 2-0)

Region III

  • Whitehouse 12, Bryan Rudder 4 (Whitehouse advances, 2-0)
  • Temple 2, Lindale 1 (Temple advances, 2-0)

CLASS 4A

Region II

  • Carthage 9, Gilmer 3
  • Gilmer 3, Carthage 0 (Gilmer advances, 2-1)
  • Paris 10, Brownsboro 1
  • Paris 14, Brownsboro 2 (Paris advances, 2-1)
  • Kilgore 2, Center 0 (Kilgore advances, 2-0)
  • Pleasant Grove 8, Van 4 (Pleasant Grove advances, 2-0)
  • Spring Hill 10, Rusk 2 (Spring Hill advances, 2-0)
  • Atlanta 5, Canton 3
  • Canton 6, Atlanta 2 (Canton advances, 2-1)
  • Henderson 6, Bullard 2
  • Bullard 9, Henderson 2 (Bullard advances, 2-1)

Region III

  • Bridge City 13, Huntington 3
  • Bridge City 12, Huntington 0 (Bridge City advances, 2-1)
  • Silsbee 6, Jasper 4 (Silsbee advances, 2-0)
  • Athens 5, Gatesville 0 (Athens advances, 2-0)
  • West Orange-Stark 15, Diboll 0 (West Orange-Stark advances, 2-0)
  • Lufkin Hudson 8, Orangefield 2
  • Orangefield 7, Lufkin Hudson 1 (Orangefield advances, 2-1)

CLASS 3A

Region II

  • Grand Saline 4, Sunnyvale 3
  • Sunnyvale 4, Grand Saline 1 (Sunnyvale advances, 2-1)
  • New Diana 18, West Rusk 1 (New Diana advances, 2-0)
  • Cooper 14, Queen City 4
  • Cooper 8, Queen City 6 (Cooper advances, 2-1)
  • Hooks 13, Pattonville Prairiland 3 (Hooks advances, 2-0)
  • Eustace 14, Scurry-Rosser 13
  • Eustace 10, Scurry-Rosser 7 (Eustace advances, 2-1)
  • Mineola 1, Palmer 0 (Mineola advances, 2-0)
  • Troup 12, White Oak 11 (Troup advances, 2-0)
  • Beckville 15, Sabine 5 (Beckville advances, 2-0)

Region III

  • Pollok Central 5, Coldspring-Oakhurst 2 (Central advances, 2-0)
  • Grandview 7, Frankston 0 (Grandview advances, 2-0)
  • Nacogdoches Central Heights 14, Onalaska 3 (Central Heights advances, 2-0)
  • Newton 4, Anderson-Shiro 1 (Newton advances, 2-0)

CLASS 2A

Region III

  • Kerens 9, Hawkins 2 (Kerens advances, 2-0)
  • Overton 7, Cross Roads 2 (Overton advances, 2-0)
  • Centerville 16, Cushing 2 (Centerville advances, 2-0)
  • Grapeland 14, Alto 4
  • Alto 14, Grapeland 5 (Alto advances, 2-1)
  • Sulphur Springs North Hopkins 6, Detroit 2
  • Detroit 8, Sulphur Springs North Hopkins 3 (Detroit advances, 2-1)
  • Lovelady 8, Douglass 3 (Lovelady advances, 2-0)