District 12-5A

  • North Mesquite at Longview
  • Tyler Lee at Mesquite Horn

 

District 14-5A

  • Lufkin at Bryan

 

District 14-4A

  • Hallsville at Pine Tree
  • Marshall at Mount Pleasant
  • Texas High at Sulphur Springs

 

District 16-4A

  • Jacksonville at Corsicana
  • Whitehouse at John Tyler
  • Nacogdoches at Lindale

 

District 13-3A

  • Pleasant Grove at Atlanta
  • Paris North Lamar at Liberty-Eylau
  • Pittsburg at Paris

 

District 15-3A

  • Mineola at Athens
  • Brownsboro at Canton
  • Van at Mabank

 

District 16-3A

  • Chapel Hill at Bullard
  • Gladewater at Kilgore
  • Henderson at Spring Hill

 

District 19-3A

  • Mexia at Palestine
  • Groesbeck at Rusk

 

District 20-3A

  • Carthage at Lufkin Hudson
  • Huntington at Center
  • Jasper at Diboll

 

District 13-2A

  • Eustace at Dallas Life Oak Cliff
  • Malakoff at Red Oak Life

 

District 14-2A

  • Alba-Golden at Grand Saline
  • Como-Pickton at Winnsboro
  • Edgewood at Quitman

 

District 15-2A

  • Clarksville at Mount Pleasant Chapel Hill
  • Mount Vernon at Bogata Rivercrest

 

District 16-2A

  • Queen City at Hooks
  • Hughes Springs at Daingerfield
  • Paul Pewitt at Linden-Kildare
  • New Boston at Redwater

 

District 17-2A

  • New Diana at Elysian Fields
  • Ore City at Union Grove
  • Waskom at Jefferson
  • Tatum at White Oak

 

District 18-2A

  • Frankston at Arp
  • Sabine at Harmony
  • Hawkins at Troup
  • West Rusk at Winona

 

District 19-2A

  • Crockett at Palestine Westwood
  • Nacogdoches Central Heights at Woden

 

District 20-2A

  • Newton at Kountze
  • Hemphill at Warren
  • Deweyville at Woodville
  • Kirbyville at Corrigan-Camden

 

District 16-A Division I

  • Simms Bowie at Detroit
  • McLeod at Sulphur Springs North Hopkins

 

District 17-A Division I

  • LaPoynor at Beckville
  • Martin's Mill at Big Sandy
  • Carlisle at Overton

 

District 18-A Division I

  • Cross Roads at Cayuga

 

District 20-A Division I

  • Latexo at Grapeland
  • Slocum at Jewett Leon

 

District 21-A Division I

  • Alto at Mount Enterprise
  • Wells at Cushing
  • New Summerfield at Neches

 

District 22-A Division I

  • Gary at Timpson
  • Shelbyville at Joaquin
  • Tenaha at Martinsville

 

District 23-A Division I

  • Broaddus at Zavalla
  • Brookeland at San Augustine
  • Lufkin Pineywoods Academy at West Sabine

 

District 24-A Division I

  • Colmesneil at Dallardsville Big Sandy

 

District 23-A Division II

  • Miller Grove at Fruitvale
  • Trinidad at Yantis

 

District 24-A Division II

  • Saltillo at Avinger
  • Bloomburg at Sulphur Bluff
  • Karnack at Union Hill

 

District 25-A Division II

  • Oakwood at Apple Springs
  • Douglass at Laneville
  • Kennard at Groveton Centerville

 

TAPPS District 2-4A

  • Tyler All Saints at Tyler Bishop Gorman
  • Dallas Christian at Tyler Grace

 

TAPPS District 4-3A

  • Richardson Canyon Creek at Bullard Brook Hill

 

TAPPS District 3-2A

  • Longview Christian Heritage at Garland Christian
  • Tyler East Texas Christian at Greenville Christian