District 12-5A

  • Longview at Tyler Lee

 

District 14-5A

  • The Woodlands at Lufkin

 

District 14-4A

  • Hallsville at Marshall
  • Pine Tree at Texas High
  • Sulphur Springs at Mount Pleasant

 

District 16-4A

  • Lindale at Jacksonville
  • John Tyler at Nacogdoches
  • Corsicana at Whitehouse

 

District 13-3A

  • Atlanta at Paris
  • Liberty-Eylau at Pleasant Grove
  • Paris North Lamar at Pittsburg

 

District 15-3A

  • Athens at Mabank
  • Brownsboro at Van
  • Canton at Mineola

 

District 16-3A

  • Bullard at Gladewater
  • Spring Hill at Chapel Hill
  • Henderson at Gilmer

 

District 19-3A

  • Palestine at Groesbeck

 

District 20-3A

  • Pollok Central at Carthage
  • Diboll at Huntington
  • Lufkin Hudson at Jasper

 

District 13-2A

  • Red Oak Life at Eustace
  • Kemp at Malakoff

 

District 14-2A

  • Commerce at Alba-Golden
  • Como-Pickton at Lone Oak
  • Grand Saline at Edgewood
  • Winnsboro at Quitman

 

District 15-2A

  • Mount Pleasant Chapel Hill at Cooper
  • Paris Chisum at Mount Vernon

 

District 16-2A

  • Hooks at Hughes Springs
  • Linden-Kildare at Redwater
  • Paul Pewitt at Queen City
  • Daingerfield at New Boston

 

District 17-2A

  • Elysian Fields at White Oak
  • New Diana at Ore City
  • Waskom at Tatum
  • Union Grove at Jefferson

 

District 18-2A

  • Harmony at Frankston
  • Hawkins at West Rusk
  • Winona at Sabine
  • Troup at Arp

 

District 19-2A

  • Palestine Westwood at Nacogdoches Central Heights
  • Garrison at Crockett
  • Woden at Elkhart

 

District 20-2A

  • Corrigan-Camden at Kountze
  • Warren at Newton
  • Woodville at Hemphill

 

District 16-A Division I

  • Avery at Simms Bowie
  • Sulphur Springs North Hopkins at Detroit

 

District 17-A Division I

  • LaPoynor at Martin's Mill
  • Big Sandy at Harleton
  • Carlisle at Beckville

 

District 18-A Division I

  • Hubbard at Cayuga
  • Dawson at Cross Roads

 

District 20-A Division I

  • Jewett Leon at Grapeland
  • Lovelady at Latexo
  • Normangee at Slocum

 

District 21-A Division I

  • Wells at Alto
  • Cushing at New Summerfield
  • Mount Enterprise at Neches

 

District 22-A Division I

  • Gary at Shelbyville
  • Joaquin at Tenaha
  • Martinsville at Timpson

 

District 23-A Division I

  • Lufkin Pineywoods Academy at Broaddus
  • West Sabine at Brookeland
  • San Augustine at Zavalla

 

District 24-A Division I

  • Saratoga West Hardin at Colmesneil

 

District 23-A Division II

  • Campbell at Trinidad
  • Yantis at Miller Grove

 

District 24-A Division II

  • Avinger at Union Hill
  • Saltillo at Bloomburg
  • Sulphur Bluff at Karnack

 

District 25-A Division II

  • Laneville at Apple Springs
  • Chireno at Kennard
  • Groveton Centerville at Douglass

 

TAPPS District 2-4A

  • Tyler All Saints at Dallas Shelton
  • Carrollton Prince of Peace at Tyler Grace
  • Tyler Bishop Gorman at Dallas Parish Episcopal

 

TAPPS District 4-3A

  • Bullard Brook Hill at Dallas First Baptist

 

TAPPS District 3-2A

  • Longview Christian Heritage at Rockwall Christian Heritage
  • Tyler East Texas Christian at Garland Christian