East Texas Boys Basketball Schedule (Feb. 2)

District 11-6A

  • North Garland at Tyler Lee

District 15-5A

  • Marshall at Longview
  • Texas High at Pine Tree
  • Greenville at Sulphur Springs
  • Mount Pleasant at Hallsville

District 16-5A

  • John Tyler at Corsicana
  • Lufkin at Whitehouse
  • Lindale at Jacksonville

District 13-4A

  • Athens at Ferris

District 14-4A

  • Brownsboro at Emory Rains
  • Wills Point at Canton

District 15-4A

  • Paris North Lamar at Atlanta
  • Paris at Liberty-Eylau
  • Pleasant Grove at Pittsburg

District 16-4A

  • Spring Hill at Bullard
  • Gilmer at Chapel Hill
  • Kilgore at Gladewater

District 18-4A

  • Palestine at Madisonville

District 19-4A

  • Center at Carthage
  • Rusk at Henderson

District 20-4A

  • Jasper at Diboll
  • Huntington at Lufkin Hudson

District 14-3A

  • Winnsboro at Alba-Golden
  • Harmony at Mineola
  • Edgewood at Winona
  • Quitman at Grand Saline

District 15-3A

  • Paris Chisum at New Boston
  • DeKalb at Redwater

District 16-3A

  • Daingerfield at Paul Pewitt
  • Hughes Springs at Linden-Kildare
  • Mount Vernon at Mount Pleasant Chapel Hill

District 17-3A

  • New Diana at White Oak
  • Elysian Fields at Sabine
  • Jefferson at Waskom

District 18-3A

  • Arp at Troup
  • Eustace at Malakoff
  • West Rusk at Frankston

District 21-3A

  • Buffalo at Crockett
  • Elkhart at Onalaska
  • Trinity at Palestine Westwood

District 22-3A

  • Garrison at Newton
  • Hemphill at Nacogdoches Central Heights
  • Woodville at Pollok Central
  • Woden at Corrigan-Camden

District 14-2A

  • Como-Pickton at Fruitvale
  • Quinlan Boles at Martin's Mill
  • Cumby at Sulphur Springs North Hopkins

District 15-2A

  • Simms Bowie at Maud

District 16-2A

  • Big Sandy at McLeod
  • Hawkins at Union Grove
  • Harleton at Ore City

District 19-2A

  • Cayuga at Dawson
  • Kerens at LaPoynor
  • Hubbard at Cross Roads

District 20-2A

  • Centerville at Grapeland
  • Lovelady at Groveton
  • Latexo at Slocum

District 21-2A

  • Alto at Cushing
  • New Summerfield at Carlisle
  • Neches at Overton

District 22-2A

  • Beckville at Joaquin
  • Timpson at Martinsville
  • Tenaha at Shelbyville

District 23-2A

  • San Augustine at Broaddus
  • Brookeland at Lufkin Pineywoods
  • Zavalla at West Sabine

District 24-2A

  • Hull-Daisetta at Colmesneil

District 24-A

  • Saltillo at Avinger
  • Yantis at Union Hill

District 27-A

  • Groveton Centerville at Calvert
  • Oakwood at Kennard

District 28-A

  • Laneville at Apple Springs
  • Gary at Chireno
  • Wells at Mount Enterprise