District 12-5A

  • Mesquite Horn at Longview
  • Tyler Lee at Rockwall

 

District 14-5A

  • A&M Consolidated at Lufkin

 

District 14-4A

  • Pine Tree at Sulphur Springs
  • Marshall at Texas High
  • Hallsville at Mount Pleasant

 

District 16-4A

  • Jacksonville at John Tyler
  • Lindale at Corsicana
  • Nacogdoches at Whitehouse

 

District 13-3A

  • Atlanta at Liberty-Eylau
  • Pleasant Grove at Pittsburg

 

District 15-3A

  • Canton at Athens
  • Brownsboro at Mabank
  • Mineola at Van

 

District 16-3A

  • Henderson at Chapel Hill
  • Gilmer at Gladewater
  • Spring Hill at Kilgore

 

District 19-3A

  • Fairfield at Rusk

 

District 20-3A

  • Carthage at Jasper
  • Lufkin Hudson at Center
  • Pollok Central at Huntington

 

District 13-2A

  • Malakoff at Eustace

 

District 14-2A

  • Lone Oak at Alba-Golden
  • Como-Pickton at Edgewood
  • Commerce at Quitman
  • Winnsboro at Grand Saline

 

District 15-2A

  • Mount Pleasant Chapel Hill at Paris Chisum
  • Mount Vernon at Cooper

 

District 16-2A

  • Hooks at Redwater
  • Queen City at Hughes Springs
  • Daingerfield at Linden-Kildare
  • Paul Pewitt at New Boston

 

District 17-2A

  • New Diana at Tatum
  • Elysian Fields at Waskom
  • Ore City at Jefferson
  • Union Grove at White Oak

 

District 18-2A

  • Winona at Arp
  • Harmony at Troup
  • Hawkins at Frankston
  • West Rusk at Sabine

 

District 19-2A

  • Crockett at Nacogdoches Central Heights
  • Garrison at Elkhart
  • Groveton at Palestine Westwood

 

District 20-2A

  • Deweyville at Hemphill
  • Woodville at Kountze
  • Corrigan-Camden at Warren
  • Kirbyville at Newton

 

District 16-A Division I

  • Avery at McLeod
  • Honey Grove at Simms Bowie
  • Maud at Sulphur Springs North Hopkins

 

District 17-A Division I

  • Beckville at Martin's Mill
  • Carlisle at Harleton
  • LaPoynor at Overton

 

District 18-A Division I

  • Cayuga at Kerens
  • Cross Roads at Wortham

 

District 20-A Division I

  • Lovelady at Grapeland
  • Slocum at Latexo

 

District 21-A Division I

  • Alto at New Summerfield
  • Neches at Cushing
  • Mount Enterprise at Wells

 

District 22-A Division I

  • Tenaha at Gary
  • Joaquin at Martinsville
  • Shelbyville at Timpson

 

District 23-A Division I

  • Brookeland at Broaddus
  • Lufkin Pineywoods Academy at Zavalla
  • West Sabine at San Augustine

 

District 24-A Division I

  • Hull-Daisetta at Colmesneil

 

District 23-A Division II

  • Campbell at Fruitvale
  • Trinidad at Miller Grove

 

District 24-A Division II

  • Bloomburg at Avinger
  • Karnack at Saltillo
  • Union Hill at Sulphur Bluff

 

District 25-A Division II

  • Chireno at Apple Springs
  • Kennard at Douglass

 

TAPPS District 2-4A

  • Tyler All Saints at Carrollton Prince of Peace
  • Dallas Parish Episcopal at Tyler Grace
  • Tyler Bishop Gorman at Dallas Christian

 

TAPPS District 4-3A

  • Dallas Yavneh Academy at Bullard Brook Hill

 

TAPPS District 3-2A

  • Longview Christian Heritage at Greenville Christian
  • Tyler East Texas Christian at Rockwall Christian