8-3A Division I All-District Team

  • Most Valuable Player — T.Q. Jackson, Soph., Jefferson
  • Offensive MVP — Heath Hood, Jr., White Oak
  • Defensive MVP — Brandon Cook, Sr., White Oak
  • Offensive Newcomer of the Year — Trey Hodge, Soph., Jefferson
  • Defensive Newcomer of the Year — Dee Mitchell, Jr., Jefferson
  • Offensive Line MVP — Collin Keifer, Sr., Sabine
  • Defensive Line MVP — Taylor Smith, Jr., Jefferson
  • Special Teams MVPs — Dedrick Hill, Jr., Hughes Springs; Jaylon Huff, Sr., New Boston; Josh Kellogg, Sr., Jefferson; Eli Morris, Jr. Sabine; Conner Weeks, Sr., White Oak
  • Utility MVPs — Jake Bobbitt, Jr., New Boston; Kason Kienzle, Jr., White Oak; Seth Lathrop, Jr., Redwater; Bo McEntire, Jr., Hughes Springs; Scottie Taylor, Soph., Sabine; Kylan Thomas, Fr., Jefferson
  • Coach of the Year — Antwain Jimmerson, Jefferson

FIRST TEAM

Offense

  • Quarterback — River Bennett, Sr., Sabine
  • Running backs — Adam Caudle, Sr., Sabine; Peyton Davis, Soph., Redwater; Connor Hearron, Sr., White Oak; Damian Hines, Sr., Jefferson
  • Fullbacks — Deandre Dedmon, Sr., New Boston; Glenn George, Jr., Sabine
  • Tight ends — Tyler Graham, Sr., New Boston; Grant Hickerson, Jr., Redwater; Nolan Owens, Sr., Sabine
  • Wide receivers — Zack Anderson, Sr., Hughes Springs; Kason Kienzle, Jr., White Oak; Max Kutch, Sr., White Oak; Maurice Rudd, Sr., Jefferson; Samuel Sanchez, Jr., New Boston; Lavoundrick Vaughn, Jr., Redwater
  • Offensive linemen — Hunter Brabham, Jr., Hughes Springs; Colton Bradford, Jr., Redwater; Dawson Cunneen, Sr., White Oak; Austin Jones, Sr., Redwater; Cole McCool, Sr., New Boston; Jon Michael McKinney, Jr., Sabine; Dylan Polver, Soph., Jefferson; Carter Wheat, Sr., White Oak; Taylor Williams, Soph., Sabine
  • Kicker — Landon Fuquay, Fr., Jefferson

Defense

  • Linemen — Cheyenne Compton, Jr., Sabine; Damian Hines, Sr., Jefferson; Lonnie Hurd, Sr., New Boston; Jaylon Jeffery, Sr., White Oak; Tony Kemp, Sr., Hughes Springs; Alijuan Rice, Sr., Jefferson; Caleb Wincher, Sr., Redwater
  • Inside linebackers — Mason McCloskey, Jr., Redwater; Chase Reeves, Sr., White Oak; Kobe Renfro, Soph., Sabine
  • Outside linebackers — Caleb Hampton, Sr., White Oak; Tanner Murphy, Sr., Jefferson
  • Defensive backs — Dee Black, Fr., Jefferson; Nick Carter, Sr., Redwater; Antonio Castiglione, Sr., White Oak; Kepha Luster, Jr., Jefferson
  • Punters — Peyton Davis, Soph., Redwater; Nolan Owens, Sr., Sabine

SECOND TEAM

Offense

  • Quarterback — Phillip Sissons, Sr., New Boston
  • Running backs — Nick Carter, Sr., Redwater; Bryce Johnston, Soph., Hughes Springs; Dallas Reeves, Sr., White Oak; Tryon Williams, Soph., Jefferson
  • Fullbacks — Bo McEntire, Jr., Hughes Springs; Austin Warlick, Jr., Redwater
  • Wide receivers — Jake Bobbitt, Jr., New Boston; Joe Hendrix, Jr., Redwater; Kepha Luster, Jr., Jefferson; Brady McEntire, Soph., Hughes Springs; Elijah Trest, Jr., White Oak
  • Offensive linemen — Trace Camp, Jr., Hughes Springs; Ben Culp, Jr., Redwater; Trenton Davis, Jr., New Boston; Tanner Foster, Soph., Sabine; Bryce Green, Jr., New Boston; Cole Hobbs, Jr., Sabine; Jaren Kelley, Jr., Jefferson; Harrison Reagan, Jr., Hughes Springs; Alijuan Rice, Sr., Jefferson; Dylan Roberts, Soph., Redwater
  • Kickers — Joe Hendrix, Jr., Redwater; Josh Trice, Sr., Sabine

Defense

  • Linemen — Deandre Dedmon, Sr., New Boston; Hunter Harrison, Sr., Redwater; Jaraylon Jones, Sr., Hughes Springs; Cole McCool, Sr., New Boston; Elijah Trest, Jr., White Oak; Cleivlend Williams, Sr., Jefferson; Slate Wiseman, Sr., Sabine
  • Inside linebackers — Stancio Battles, Jr., New Boston; Jordan Randle, Jr., Jefferson
  • Outside linebackers — Clark Black, Sr., Hughes Springs; Tyler Dewitt, Sr., Redwater
  • Defensive backs — Jake Bobbitt, Jr., New Boston; Alex Bruce, Jr., Hughes Springs; Kason Kienzle, Jr., White Oak; T. Taylor, Jr., Sabine; Lavoundrick Vaughn, Jr., Redwater
  • Punter — Kason Kienzle, Jr., White Oak