CLINT BUCKLEY'S HIGH SCHOOL FOOTBALL PLAYOFF PREDICTIONS

 

CLASS 5A DIVISION I
Region I
Bi-District

  • San Angelo Central over El Paso Franklin
  • Arlington Bowie over Keller Central
  • Coppell over Irving MacArthur
  • DeSoto over Killeen Harker Heights
  • Odessa Permian over El Paso El Dorado
  • Southlake Carroll over Arlington Martin
  • Euless Trinity over Flower Mound Marcus
  • Mansfield over Killeen

 

Area

  • Arlington Bowie over San Angelo Central
  • Coppell over DeSoto
  • Southlake Carroll over Odessa Permian
  • Euless Trinity over Mansfield

 

Regionals

  • Coppell over Arlington Bowie
  • Southlake Carroll over Euless Trinity

 

Region II
Bi-District

  • Dallas Skyline over Plano
  • Mesquite Horn over Garland
  • Spring Westfield over Conroe
  • Round Rock over Austin Bowie
  • Allen over Richardson
  • Mesquite over Garland Sachse
  • Klein Collins over The Woodlands
  • Round Rock Westwood over Austin Del Valle

 

Area

  • Dallas Skyline over Mesquite Horn
  • Spring Westfield over Round Rock
  • Mesquite over Allen
  • Klein Collins over Round Rock Westwood

 

Regionals

  • Dallas Skyline over Spring Westfield
  • Mesquite over Klein Collins

 

Region III
Bi-District

  • Houston Cy Falls over Alief Elsik
  • Katy Cinco Ranch over Houston Bellaire
  • Galena Park North Shore over. Pasadena Dobie
  • Fort Bend Austin over Clear Brook
  • Houston Cy-Fair over Alief Taylor
  • Houston Lamar over Katy Seven Lakes
  • Pearland over Deer Park
  • Clear Springs over Fort Bend Travis

 

Area

  • Katy Cinco Ranch over Houston Cy Falls
  • Galena Park North Shore over Fort Bend Austin
  • Houston Cy-Fair over Houston Lamar
  • Pearland over Clear Springs

 

Regionals

  • Galena Park North Shore over Katy Cinco Ranch
  • Houston Cy-Fair over Pearland

 

Region IV
Bi-District

  • Converse Judson over San Antonio Churchill
  • San Antonio O'Connor over San Antonio Southwest
  • Donna over Laredo Alexander
  • Weslaco over Los Fresnos
  • San Antonio Madison over San Antonio Wagner
  • San Antonio East Central over San Antonio Clark
  • Mission Sharyland over Laredo United
  • Harlingen over McAllen Memorial

 

Area

  • Converse Judson over San Antonio O'Connor
  • Weslaco over Donna
  • San Antonio Madison over San Antonio East Central
  • Harlingen over Mission Sharyland

 

Regionals

  • Converse Judson over Weslaco
  • San Antonio Madison over Harlingen

 

State Quarterfinals

  • Coppell over Southlake Carroll
  • Dallas Skyline over Mesquite
  • Galena Park North Shore over Houston Cy-Fair
  • Converse Judson over San Antonio Madison

 

State Semifinals

  • Dallas Skyline over Coppell
  • Galena Park North Shore over Converse Judson

 

State Final

  • Dallas Skyline over Galena Park North Shore

 

CLASS 5A DIVISION II
Region I
Bi-District

  • Abilene Cooper over El Paso Americas
  • Arlington over Keller Timber Creek
  • Denton Ryan over Hurst L.D. Bell
  • Cedar Hill over Copperas Cove
  • Abilene over El Paso Montwood
  • Justin Northwest over Arlington Lamar
  • Colleyville Heritage over Lewisville Hebron
  • Hewitt Midway over Midlothian

 

Area

  • Abilene Cooper over Arlington
  • Cedar Hill over Denton Ryan
  • Abilene over Justin Northwest
  • Hewitt Midway over Colleyville Heritage

 

Regionals

  • Cedar Hill over Abilene Cooper
  • Hewitt Midway over Abilene

 

Region II
Bi-District

  • Richardson Lake Highlands over Plano West
  • Rockwall-Heath over South Garland
  • Spring Dekaney over Lufkin
  • Lake Travis over Pflugerville
  • Dallas Jesuit over McKinney Boyd
  • Longview over Rowlett
  • A&M Consolidated over Klein
  • Pflugerville Hendrickson over Austin Westlake

 

Area

  • Richardson Lake Highlands over Rockwall-Heath
  • Lake Travis over Spring Dekaney
  • Longview over Dallas Jesuit
  • A&M Consolidated over Pflugerville Hendrickson

 

Regionals

  • Lake Travis over Richardson Lake Highlands
  • Longview over A&M Consolidated

 

Region III
Bi-District

  • Houston Langham Creek over Aldine Eisenhower
  • Katy over Houston Westbury
  • La Porte over Pasadena Memorial
  • Clear Creek over Fort Bend Bush
  • Houston Cy Ranch over Aldine Nimitz
  • Houston Memorial over Houston Westside
  • Manvel over Port Arthur Memorial
  • Fort Bend Dulles over Brazoswood

 

Area

  • Katy over Houston Langham Creek
  • La Porte over Clear Creek
  • Houston Cy Ranch over Houston Memorial
  • Manvel over Fort Bend Dulles

 

Regionals

  • Katy over La Porte
  • Manvel over Houston Cy Ranch

 

Region IV
Bi-District

  • Smithson Valley over San Antonio Reagan
  • San Antonio Brandeis over Corpus Christi King
  • Del Rio over Edinburg Economedes
  • Weslaco East over Brownsville Memorial
  • San Antonio Roosevelt over New Braunfels
  • Cibolo Steele over San Antonio Marshall
  • Edinburg North over Eagle Pass
  • Harlingen South over McAllen Rowe

 

Area

  • Smithson Valley over San Antonio Brandeis
  • Del Rio over Weslaco East
  • Cibolo Steele over San Antonio Roosevelt
  • Harlingen South over Edinburg North

 

Regionals

  • Smithson Valley over Del Rio
  • Cibolo Steele over Harlingen South

 

State Quarterfinals

  • Hewitt Midway over Cedar Hill
  • Lake Travis over Longview
  • Katy over Manvel
  • Cibolo Steele over Smithson Valley

 

State Semifinals

  • Hewitt Midway over Lake Travis
  • Katy over Cibolo Steele

 

State Final

  • Katy over Hewitt Midway

 

CLASS 4A DIVISION I
Region I
Bi-District

  • El Paso Hanks over El Paso Chapin
  • Amarillo over Lubbock
  • Denton Guyer over Saginaw
  • Aledo over Cleburne
  • El Paso Del Valle over El Paso Andress
  • Lubbock Monterey over Amarillo Palo Duro
  • Birdville over Azle
  • Crowley over Granbury

 

Area

  • Amarillo over El Paso Hanks
  • Denton Guyer over Aledo
  • Lubbock Monterey over El Paso Del Valle
  • Birdville over Crowley

 

Regionals

  • Denton Guyer over Amarillo
  • Birdville over Lubbock Monterey

 

Region II
Bi-District

  • West Mesquite over Frisco Centennial
  • Dallas Kimball over Dallas Adams
  • Sherman over Texas High
  • Red Oak over Corsicana
  • Highland Park over Frisco
  • Dallas Adamson over Dallas Samuell
  • Mount Pleasant over Wylie
  • John Tyler over Waxahachie

 

Area

  • West Mesquite over Dallas Kimball
  • Sherman over Red Oak
  • Highland Park over Dallas Adamson
  • John Tyler over Mount Pleasant

 

Regionals

  • Sherman over West Mesquite
  • John Tyler over Highland Park

 

Region III
Bi-District

  • Georgetown over Magnolia West
  • Vidor over Humble Sumner Creek
  • Houston Reagan over Tomball
  • Friendswood over Angleton
  • Pflugerville Connally over Montgomery
  • Dayton over Nederland
  • Houston Stratford over Houston Waltrip
  • Pearland Dawson over Richmond Foster

 

Area

  • Georgetown over Vidor
  • Friendswood over Houston Reagan
  • Dayton over Pflugerville Connally
  • Pearland Dawson over Houston Stratford

 

Regionals

  • Friendswood over Georgetown
  • Pearland Dawson over Dayton

 

Region IV
Bi-District

  • Leander over Austin LBJ
  • Buda Hays over San Antonio Highlands
  • San Antonio Harlandale over Victoria East
  • Corpus Christi Flour Bluff over Mission Memorial
  • Austin McCallum over Leander Rouse
  • San Antonio Alamo Heights over San Antonio Brackenridge
  • Gregory-Portland over Uvalde
  • Mission over Corpus Christi Ray

 

Area

  • Leander over Buda Hays
  • Corpus Christi Flour Bluff over San Antonio Harlandale
  • San Antonio Alamo Heights over Austin McCallum
  • Gregory-Portland over Mission

 

Regionals

  • Leander over Corpus Christi Flour Bluff
  • San Antonio Alamo Heights over Gregory-Portland

 

State Quarterfinals

  • Denton Guyer over Birdville
  • John Tyler over Sherman
  • Pearland Dawson over Friendswood
  • Leander over San Antonio Alamo Heights

 

State Semifinals

  • John Tyler over Denton Guyer
  • Pearland Dawson over Leander

 

State Final

  • John Tyler over Pearland Dawson

 

CLASS 4A DIVISION II
Region I
Bi-District

  • El Paso Burges over Canutillo
  • Canyon Randall over Hereford
  • Wichita Falls Rider over Fort Worth Dunbar
  • Everman over Fort Worth Southwest
  • Clint Horizon over El Paso Bowie
  • Wolfforth Frenship over Canyon
  • Lake Dallas over Fort Worth Boswell
  • Waco over Fort Worth Wyatt

 

Area

  • Canyon Randall over El Paso Burges
  • Wichita Falls Rider over Everman
  • Wolfforth Frenship over Clint Horizon
  • Waco over Lake Dallas

 

Regionals

  • Wichita Falls Rider over Canyon Randall
  • Wolfforth Frenship over Waco

 

Region II
Bi-District

  • Prosper over Forney
  • Dallas Carter over Dallas Wilson
  • Lucas Lovejoy over Hallsville
  • Lancaster over Jacksonville
  • Mesquite Poteet over Little Elm
  • Dallas Lincoln over Dallas South Oak Cliff
  • Sulphur Springs over Wylie East
  • Whitehouse over Ennis

 

Area

  • Prosper over Dallas Carter
  • Lancaster over Lucas Lovejoy
  • Mesquite Poteet over Dallas Lincoln
  • Whitehouse over Sulphur Springs

 

Regionals

  • Lancaster over Prosper
  • Whitehouse over Mesquite Poteet

 

Region III
Bi-District

  • Huntsville over Manor
  • Crosby over Beaumont Ozen
  • Houston North Forest over Fort Bend Ridge Point
  • Rosenberg Terry over Baytown Goose Creek
  • Brenham over Elgin
  • Barbers Hill over Livingston
  • Fort Bend Marshall over Houston Sharpstown
  • Texas City over Lamar Consolidated

 

Area

  • Huntsville over Crosby
  • Rosenberg Terry over Houston North Forest
  • Brenham over Barbers Hill
  • Texas City over Fort Bend Marshall

 

Regionals

  • Rosenberg Terry over Huntsville
  • Brenham over Texas City

 

Region IV
Bi-District

  • Cedar Park over Austin Crockett
  • Kerrville Tivy over San Antonio Jefferson
  • Corpus Christi Calallen over Medina Valley
  • Alice over Mercedes
  • Cedar Park Vista Ridge over Austin Travis
  • San Antonio Brennan over Boerne Champion
  • Port Lavaca Calhoun over Floresville
  • Edcouch-Elsa over Corpus Christi Miller

 

Area

  • Cedar Park over Kerrville Tivy
  • Corpus Christi Calallen over Alice
  • San Antonio Brennan over Cedar Park Vista Ridge
  • Port Lavaca Calhoun over Edcouch-Elsa

 

Regionals

  • Cedar Park over Corpus Christi Calallen
  • Port Lavaca Calhoun over San Antonio Brennan

 

State Quarterfinals

  • Wichita Falls Rider over Wolfforth Frenship
  • Lancaster over Whitehouse
  • Brenham over Rosenberg Terry
  • Cedar Park over Port Lavaca Calhoun

 

State Semifinals

  • Lancaster over Wichita Falls Rider
  • Cedar Park over Brenham

 

State Final

  • Cedar Park over Lancaster

 

CLASS 3A DIVISION I
Region I
Bi-District

  • Andrews over Borger
  • Abilene Wylie over Mountain View
  • Kennedale over Burkburnett
  • Stephenville over Burnet

 

Regional

  • Abilene Wylie over Andrews
  • Stephenville over Kennedale

 

Region II
Bi-District

  • Gainesville over Frisco Lone Star
  • Princeton over Wilmer-Hutchins
  • Paris over Kaufman
  • Kilgore over Athens

 

Regionals

  • Gainesville over Princeton
  • Kilgore over Paris

Region III
Bi-District

  • Waco La Vega over Taylor
  • Carthage over Palestine
  • Silsbee over Huffman-Hargrave
  • Houston Yates over Houston Stafford

 

Regionals

  • Carthage over Waco La Vega
  • Silsbee over Houston Yates

 

Region IV
Bi-District

  • El Campo over La Grange
  • Somerset over Boerne
  • Ingleside over Carrizo Springs
  • Hidalgo over Kingsville King

 

Regionals

  • El Campo over Somerset
  • Ingleside over Hidalgo

 

State Quarterfinals

  • Stephenville over Abilene Wylie
  • Kilgore over Gainesville
  • Carthage over Silsbee
  • El Campo over Ingleside

 

State Semifinals

  • Stephenville over Kilgore
  • Carthage over El Campo

 

State Final

  • Carthage over Stephenville

 

CLASS 3A DIVISION II
Region I
Bi-District

  • Perryton over Lubbock Estacado
  • Midland Greenwood over Clint
  • Graham over Lake Worth
  • Glen Rose over Brownwood
  • Shallowater over Dalhart
  • Monahans over Pecos
  • Vernon over Springtown
  • Gatesville over Alvarado

 

Area

  • Midland Greenwood over Perryton
  • Glen Rose over Graham
  • Shallowater over Monahans
  • Gatesville over Vernon

 

Regionals

  • Glen Rose over Midland Greenwood
  • Gatesville over Shallowater

 

Region II
Bi-District

  • Celina over Krum
  • Dallas Madison over Bonham
  • Paris North Lamar over Quinlan Ford
  • Henderson over Van
  • Argyle over Bridgeport
  • Melissa over Ferris
  • Atlanta over Wills Point
  • Gilmer over Canton

 

Area

  • Celina over Dallas Madison
  • Henderson over Paris North Lamar
  • Argyle over Melissa
  • Gilmer over Atlanta

 

Regionals

  • Henderson over Celina
  • Argyle over Gilmer

 

Region III
Bi-District

  • Lorena over Rockdale
  • Center over Fairfield
  • West Orange-Stark over Cleveland
  • West Columbia over Houston Kashmere
  • Navasota over China Spring
  • Jasper over Groesbeck
  • Coldspring-Oakhurst over Bridge City
  • La Marque over Houston Furr

 

Area

  • Lorena over Center
  • West Orange-Stark over West Columbia
  • Navasota over Jasper
  • La Marque over Coldspring-Oakhurst

 

Regionals

  • West Orange-Stark over Lorena
  • La Marque over Navasota

 

Region IV
Bi-District

  • Bellville over Cuero
  • Wimberley over La Vernia
  • Devine over Orange Grove
  • Raymondville over La Feria
  • Wharton over Yoakum
  • Geronimo Navarro over Pleasanton
  • Sinton over Lytle
  • Port Isabel over Lyford

 

Area

  • Wimberley over Bellville
  • Devine over Raymondville
  • Wharton over Geronimo Navarro
  • Sinton over Port Isabel

 

Regionals

  • Wimberley over Devine
  • Sinton over Wharton

 

State Quarterfinals

  • Gatesville over Glen Rose
  • Argyle over Henderson
  • La Marque over West Orange-Stark
  • Wimberley over Sinton

 

State Semifinals

  • Argyle over Gatesville
  • La Marque over Wimberley

 

State Final

  • La Marque over Argyle

 

CLASS 2A DIVISION I
Region I
Bi-District

  • Littlefield, bye
  • Merkel over Comfort
  • Wall, bye
  • Bushland over Brownfield
  • Eastland, bye
  • Muleshoe vs. Denver City
  • Idalou, bye
  • Bangs vs. Breckenridge

 

Area

  • Littlefield over Merkel
  • Wall over Bushland
  • Muleshoe over Eastland
  • Idalou over Bangs

 

Regionals

  • Littlefield over Wall
  • Idalou over Muleshoe

 

Region II
Bi-District

  • Callisburg, bye
  • Daingerfield over Malakoff
  • Winnsboro, bye
  • Farmersville over Boyd
  • Pottsboro, bye
  • Redwater over Eustace
  • New Boston, bye
  • Commerce over Whitesboro

 

Area

  • Daingerfield over Callisburg
  • Winnsboro over Farmersville
  • Redwater over Pottsboro
  • New Boston over Commerce

 

Regionals

  • Daingerfield over Winnsboro
  • New Boston over Redwater

 

Region III
Bi-District

  • Tatum, bye
  • Godley over Trinity
  • Franklin, bye
  • Troup over East Chambers
  • Newton, bye
  • Palmer over Teague
  • Grandview, bye
  • White Oak over Anahuac

 

Area

  • Tatum over Godley
  • Franklin over Troup
  • Newton over Palmer
  • White Oak over Grandview

 

Regionals

  • Tatum over Franklin
  • Newton over White Oak

 

Region IV
Bi-District

  • Cameron Yoe, bye
  • Aransas Pass over Marion
  • George West, bye
  • Lago Vista over Edna
  • Hallettsville, bye
  • Luling over Odem
  • San Diego, bye
  • Hempstead over McGregor

 

Area

  • Cameron Yoe over Aransas Pass
  • Lago Vista over George West
  • Hallettsville over Luling
  • Hempstead over San Diego

 

Regionals

  • Cameron Yoe over Lago Vista
  • Hempstead over Hallettsville

 

State Quarterfinals

  • Littlefield over Idalou
  • New Boston over Daingerfield
  • Newton over Tatum
  • Cameron Yoe over Hempstead

 

State Semifinals

  • New Boston over Littlefield
  • Newton over Cameron Yoe

 

State Final

  • Newton over New Boston

 

CLASS 2A DIVISION II
Region I
Bi-District

  • Sanford-Fritch, bye
  • Crane over Colorado City
  • Alpine, bye
  • Spearman over Abernathy
  • Cisco, bye
  • Canadian over Tulia
  • Post, bye
  • Sonora over Ballinger

 

Area

  • Sanford-Fritch over Crane
  • Spearman over Alpine
  • Cisco over Canadian
  • Post over Sonora

 

Regionals

  • Sanford-Fritch over Spearman
  • Cisco over Post

 

Region II
Bi-District

  • Nocona, bye
  • Edgewood over Tom Bean
  • Gunter, bye
  • Tolar over Holliday
  • Corsicana Mildred, bye
  • Leonard over Cooper
  • Clarksville, bye
  • Jacksboro over Blooming Grove

 

Area

  • Nocona over Edgewood
  • Gunter over Tolar
  • Corsicana Mildred over Leonard
  • Clarksville over Jacksboro

 

Regionals

  • Nocona over Gunter
  • Clarksville over Corsicana Mildred

 

Region III
Bi-District

  • Hughes Springs, bye
  • New Waverly over Hearne
  • Centerville, bye
  • Garrison over Paul Pewitt
  • Arp, bye
  • Crawford over Corrigan-Camden
  • Deweyville, bye
  • Elysian Fields over Winona

 

Area

  • Hughes Springs over New Waverly
  • Centerville over Garrison
  • Arp over Crawford
  • Elysian Fields over Deweyville

 

Regionals

  • Hughes Springs over Centerville
  • Arp over Elysian Fields

 

Region IV
Bi-District

  • East Bernard, bye
  • Banquete over Dilley
  • Karnes City, bye
  • Blanco over Danbury
  • Lexington, bye
  • Poth over Taft
  • Refugio, bye
  • Rogers over Hitchcock

 

Area

  • East Bernard over Banquete
  • Karnes City over Blanco
  • Lexington over Poth
  • Refugio over Rogers

 

Regionals

  • East Bernard over Karnes City
  • Refugio over Lexington

 

State Quarterfinals

  • Cisco over Sanford-Fritch
  • Nocona over Clarksville
  • Arp over Hughes Springs
  • Refugio over East Bernard

 

State Semifinals

  • Cisco over Nocona
  • Refugio over Arp

 

State Final

  • Refugio over Cisco

 

CLASS A DIVISION I
Region I
Bi-District

  • Stratford, bye
  • Windthorst over Anson
  • Seymour, bye
  • New Deal over Panhandle
  • Stamford, bye
  • Sunray over Tahoka
  • Sundown, bye
  • Quanah over Forsan

 

Area

  • Stratford over Windthorst
  • Seymour over New Deal
  • Stamford over Sunray
  • Quanah over Sundown

 

Regionals

  • Stratford over Seymour
  • Stamford over Quanah

 

Region II
Bi-District

  • Goldthwaite, bye
  • Collinsville over Wolfe City
  • Lindsay, bye
  • Cayuga over San Saba
  • Italy, bye
  • Valley View over Simms Bowie
  • Honey Grove, bye
  • Hico over Kerens

 

Area

  • Collinsville over Goldthwaite
  • Lindsay over Cayuga
  • Valley View over Italy
  • Honey Grove over Hico

 

Regionals

  • Collinsville over Lindsay
  • Honey Grove over Valley View

 

Region III
Bi-District

  • Joaquin, bye
  • Bosqueville over Colmesneil
  • Hull-Daisetta, bye
  • Alto over Harleton
  • San Augustine, bye
  • Iola over Axtell
  • Mart, bye
  • West Sabine over Timpson

 

Area

  • Joaquin over Bosqueville
  • Alto over Hull-Daisetta
  • San Augustine over Iola
  • Mart over West Sabine

 

Regionals

  • Alto over Joaquin
  • Mart over San Augustine

 

Region IV
Bi-District

  • Weimar, bye
  • Ganado over Ben Bolt
  • Shiner, bye
  • Ozona over Holland
  • Mason, bye
  • Three Rivers over Santa Maria
  • La Villa, bye
  • Thorndale over Brackettville

 

Area

  • Ganado over Weimar
  • Shiner over Ozona
  • Mason over Three Rivers
  • Thorndale over La Villa

 

Regionals

  • Ganado over Shiner
  • Mason over Thorndale

 

State Quarterfinals

  • Stratford over Stamford
  • Honey Grove over Collinsville
  • Mart over Alto
  • Mason over Ganado

 

State Semifinals

  • Stratford over Honey Grove
  • Mason over Mart

 

State Final

  • Mason over Stratford

 

CLASS A DIVISION II
Region I
Bi-District

  • Wellington, bye
  • Ralls over Bovina
  • Springlake-Earth, bye
  • Claude over Wheeler
  • Seagraves, bye
  • Booker over Vega
  • Gruver, bye
  • Sudan over Crosbyton

 

Area

  • Wellington over Ralls
  • Springlake-Earth over Claude
  • Seagraves over Booker
  • Gruver over Sudan

 

Regionals

  • Wellington over Springlake-Earth
  • Seagraves over Gruver

 

Region II
Bi-District

  • McCamey, bye
  • Muenster over Cross Plains
  • Albany, bye
  • Bronte over Iraan
  • Eldorado, bye
  • Electra over Hamlin
  • Munday, bye
  • Wink over Miles

 

Area

  • McCamey over Muenster
  • Albany over Bronte
  • Electra over Eldorado
  • Munday over Wink

 

Regionals

  • Albany over McCamey
  • Munday over Electra

 

Region III
Bi-District

  • Hubbard, bye
  • Bremond over Evadale
  • Tenaha, bye
  • Overton over Wortham
  • Maud, bye
  • Mount Enterprise over Lovelady
  • Chilton, bye
  • Frost over Detroit

 

Area

  • Hubbard over Bremond
  • Tenaha over Overton
  • Mount Enterprise over Maud
  • Frost over Chilton

 

Regionals

  • Tenaha over Hubbard
  • Frost over Mount Enterprise

 

Region IV
Bi-District

  • Burton, bye
  • La Pryor over Rocksprings
  • D'Hanis, bye
  • Runge over Granger
  • Falls City, bye
  • Sabinal over Charlotte
  • Bruni, bye
  • Woodsboro over Bartlett

 

Area

  • Burton over La Pryor
  • D'Hanis over Runge
  • Falls City over Sabinal
  • Bruni over Winnsboro

 

Regionals

  • Burton over D'Hanis
  • Falls City over Bruni

 

State Quarterfinals

  • Wellington over Seagraves
  • Munday over Albany
  • Tenaha over Frost
  • Falls City over Burton

 

State Semifinals

  • Munday over Wellington
  • Falls City over Tenaha

 

State Final

  • Munday over Falls City