CLASS 6A

Region II Bi-District

  • John Tyler 46, Lufkin 39
  • Tyler Lee 53, Conroe Oak Ridge 31

CLASS 5A

Region II Bi-District

  • North Forney 46, Sulphur Springs 43
  • Wylie East 57, Texas High 43
  • Highland Park 59, Pine Tree 34
  • Lucas Lovejoy 53, Mount Pleasant 46

Region III Bi-District

  • Temple 51, Lindale 42
  • Bryan Rudder 58, Nacogdoches 57 (OT)

CLASS 4A

Region II Bi-District

  • Tatum 71, Kilgore 15
  • Atlanta 56, Canton 52
  • Gilmer 81, Rusk 41
  • Brownsboro 52, Paris North Lamar 35
  • Pleasant Grove 84, Emory Rains 65
  • Bullard 80, Carthage 38
  • Mabank 62, Liberty-Eylau 33
  • Chapel Hill 60, Henderson 42

Region III Bi-District

  • Lufkin Hudson 52, Bridge City 42
  • Huntington 54, Orangefield 49
  • Gatesville 50, Palestine 24
  • Silsbee 84, Jasper 15
  • Diboll 57, Little Cypress-Mauriceville 37

CLASS 3A

Region II Bi-District

  • Alba-Golden 101, Dallas Hampton Prep 22
  • Sunnyvale 60, Grand Saline 36
  • Elysian Fields 42, Sabine 29
  • Winnsboro 56, Redwater 36
  • Harmony 53, White Oak 41
  • Mount Pleasant Chapel Hill 82, New Boston 41
  • Dallas Life Oak Cliff 64, Eustace 27
  • Pattonville Prairiland 55, Queen City 51
  • West Rusk 61, Harleton 40
  • Mount Vernon 72, Hughes Springs 22
  • Winona 60, Jefferson 57 (OT)

Region III Bi-District

  • Malakoff 48, Maypearl 46
  • New Waverly 74, Pollok Central 31
  • Coldspring-Oakhurst def. Nacogdoches Central Heights
  • Woodville 60, Anderson-Shiro 38
  • Crockett 58, Hemphill 44

CLASS 2A

Region II Bi-District

  • Union Grove 74, Maud 34
  • McLeod 69, Big Sandy 46
  • Martin’s Mill 71, Blue Ridge 34
  • Bogata Rivercrest 43, Hawkins 38
  • Honey Grove 75, Sulphur Springs North Hopkins 18
  • Clarksville 65, Cayuga 63 (OT)

Region III Bi-District

  • Grapeland 67, Cayuga 40
  • LaPoynor 48, Dallardsville Big Sandy 22
  • Evadale 76, Lufkin Pineywoods Academy 37
  • Joaquin 19, Cushing 12
  • Woden 71, Alto 32
  • Tenaha 60, Mount Enterprise 16
  • Broaddus 35, West Hardin 31
  • Douglass 45, Chireno 37
  • Hull-Daisetta 79, Colmesneil 48

CLASS A

Region III Bi-District

  • Miller Grove 69, Yantis 52
  • Avinger 55, Ladonia Fannindel 45

Region IV Bi-District

  • Apple Springs 52, Oakwood 13