District 12-5A

  • North Mesquite at Tyler Lee

 

District 14-5A

  • Conroe at Lufkin

 

District 14-4A

  • Pine Tree at Marshall
  • Mount Pleasant at Texas High
  • Sulphur Springs at Hallsville

 

District 16-4A

  • Nacogdoches at Jacksonville
  • Corsicana at John Tyler
  • Whitehouse at Lindale

 

District 13-3A

  • Paris North Lamar at Atlanta
  • Pittsburg at Liberty-Eylau
  • Pleasant Grove at Paris

 

District 15-3A

  • Brownsboro at Athens
  • Mineola at Mabank
  • Van at Canton

 

District 16-3A

  • Spring Hill at Bullard
  • Gilmer at Kilgore
  • Henderson at Gladewater

 

District 19-3A

  • Fairfield at Palestine
  • Mexia at Rusk

 

District 20-3A

  • Huntington at Carthage
  • Center at Pollok Central
  • Diboll at Lufkin Hudson

 

District 13-2A

  • Palmer at Eustace
  • Dallas Faith Family at Malakoff

 

District 14-2A

  • Alba-Golden at Winnsboro
  • Quitman at Como-Pickton
  • Edgewood at Lone Oak
  • Grand Saline at Commerce

 

District 15-2A

  • Bogata Rivercrest at Mount Pleasant Chapel Hill
  • Clarksville at Mount Vernon

 

District 16-2A

  • Hooks at Daingerfield
  • Hughes Springs at Linden-Kildare
  • Paul Pewitt at Redwater
  • Queen City at New Boston

 

District 17-2A

  • White Oak at New Diana
  • Elysian Fields at Jefferson
  • Tatum at Ore CIty
  • Waskom at Union Grove

 

District 18-2A

  • Hawkins at Arp
  • Winona at Harmony
  • West Rusk at Frankston
  • Sabine at Troup

 

District 19-2A

  • Crockett at Elkhart
  • Garrison at Groveton
  • Palestine Westwood at Woden

 

District 20-2A

  • Corrigan-Camden at Hemphill
  • Warren at Woodville
  • Deweyville at Newton

 

District 16-A Division I

  • McLeod at Maud
  • Sulphur Springs North Hopkins at Honey Grove

 

District 17-A Division I

  • Harleton at Beckville
  • LaPoynor at Big Sandy

 

District 18-A Division I

  • Wortham at Cayuga
  • Hubbard at Cross Roads

 

District 20-A Division I

  • Slocum at Grapeland
  • Latexo at Normangee

 

District 21-A Division I

  • Alto at Cushing
  • Mount Enterprise at New Summerfield
  • Wells at Neches

 

District 22-A Division I

  • Gary at Joaquin
  • Shelbyville at Martinsville
  • Tenaha at Timpson

 

District 23-A Division I

  • Broaddus at West Sabine
  • Lufkin Pineywoods Academy at San Augustine
  • Brookeland at Zavalla

 

District 24-A Division I

  • Sabine Pass at Colmesneil

 

District 23-A Division II

  • Trinidad at Fruitvale
  • Campbell at Yantis

 

District 24-A Division II

  • Sulphur Bluff at Avinger
  • Karnack at Bloomburg
  • Saltillo at Union Hill

 

District 25-A Division II

  • Apple Springs at Kennard
  • Laneville at Groveton Centerville

 

TAPPS District 2-4A

  • Tyler Grace at Tyler All Saints

 

TAPPS District 4-3A

  • Bullard Brook Hill at McKinney Christian

 

TAPPS District 3-2A

  • Longview Christian Heritage at Rockwall Christian
  • Rockwall Christian Heritage at Tyler East Texas Christian