District 12-5A

  • Longview at Rockwall-Heath
  • Mesquite at Tyler Lee

 

District 14-4A

  • Texas High at Hallsville
  • Sulphur Springs at Marshall
  • Mount Pleasant at Pine Tree

 

District 16-4A

  • Whitehouse at Jacksonville
  • John Tyler at Lindale
  • Corsicana at Nacogdoches

 

District 13-3A

  • Pittsburg at Atlanta
  • Liberty-Eylau at Paris
  • Paris North Lamar at Pleasant Grove

 

District 15-3A

  • Van at Athens
  • Mineola at Brownsboro
  • Mabank at Canton

 

District 16-3A

  • Kilgore at Bullard
  • Chapel Hill at Gilmer
  • Gladewater at Spring Hill

 

District 19-3A

  • Rusk at Palestine

 

District 20-3A

  • Center at Diboll
  • Huntington at Lufkin Hudson
  • Jasper at Pollok Central

 

District 13-2A

  • Eustace at Kemp
  • Malakoff at Palmer

 

District 14-2A

  • Alba-Golden at Como-Pickton
  • Edgewood at Commerce
  • Quitman at Grand Saline
  • Lone Oak at Winnsboro

 

District 15-2A

  • Mount Pleasant Chapel Hill at Mount Vernon

 

District 16-2A

  • Redwater at Daingerfield
  • New Boston at Hooks
  • Hughes Springs at Paul Pewitt
  • Linden-Kildare at Queen City

 

District 17-2A

  • Jefferson at New Diana
  • Ore City at Elysian Fields
  • Tatum at Union Grove
  • White Oak at Waskom

 

District 18-2A

  • Arp at Harmony
  • Frankston at Winona
  • Sabine at Hawkins
  • Troup at West Rusk

 

District 19-2A

  • Elkhart at Palestine Westwood
  • Nacogdoches Central Heights at Garrison
  • Groveton at Woden

 

District 20-2A

  • Hemphill at Kirbyville
  • Newton at Woodville
  • Deweyville at Corrigan-Camden

 

District 16-A Division I

  • McLeod at Detroit
  • Simms Bowie at Maud
  • Sulphur Springs North Hopkins at Avery

 

District 17-A Division I

  • Martin's Mill at Carlisle
  • Harleton at LaPoynor
  • Overton at Big Sandy

 

District 18-A Division I

  • Dawson at Cayuga
  • Kerens at Cross Roads

 

District 20-A Division I

  • Grapeland at Normangee
  • Latexo at Jewett Leon
  • Slocum at Lovelady

 

District 21-A Division I

  • Neches at Alto
  • Cushing at Mount Enterprise
  • New Summerfield at Wells

 

District 22-A Division I

  • Gary at Martinsville
  • Timpson at Joaquin
  • Tenaha at Shelbyville

 

District 23-A Division I

  • Broaddus at San Augustine
  • Brookeland at Lufkin Pineywoods Academy
  • Zavalla at West Sabine

 

District 24-A Division I

  • Colmesneil at Evadale

 

District 23-A Division II

  • Fruitvale at Yantis

 

District 24-A Division II

  • Karnack at Avinger
  • Sulphur Bluff at Saltillo
  • Union Hill at Bloomburg

 

District 25-A Division II

  • Apple Springs at Groveton Centerville
  • Douglass at Chireno

 

TAPPS District 2-4A

  • Cedar Hill Trinity Christian at Tyler All Saints
  • Tyler Grace at Tyler Bishop Gorman

 

TAPPS District 4-3A

  • Dallas Lutheran at Bullard Brook Hill

 

TAPPS District 3-2A

  • Longview Christian Heritage at Tyler East Texas Christian